Współpraca

Współpraca

Jestem otwarty na wszelkie propozycje artykułów sponsorowanych promujących Twój produkt związanych z tematyką bloga, tj. podróże, autostop, tanie loty, hotele, restauracje, sprzęt podróżniczy, ubezpieczenia, wizy, języki obce i wiele innych. Chętnie podejmę się recenzji produktu lub usługi. Jeśli masz do zaoferowania coś innego, ciekawego, jednocześnie powiązanego z tematyką bloga, z pewnością rozważę propozycję 🙂 Dogadamy się! 🙂

Jestem także otwarty na wszelkiego rodzaju prelekcje podróżnicze, prezentacje itp. Chętnie poopowiadam o dalekich podróżach autostopowych, tanim podróżowaniu, a przede wszystkim zmotywuję do odkrywania świata! 🙂

W latach 2014-2020 odwiedziłem 69 krajów na świecie, głównie autostopem, odwiedzając setki miejsc. Tematyka prezentacji jest do uzgodnienia. Gwarantuję solidną dawkę podróżniczej wiedzy!

Masz inny pomysł? Chętnie go omówimy!

Miesięczne statystyki bloga

Blog www.anglistawpodrozy.pl odnotowuje ponad 10 800 wejść miesięcznie.

Bloga miesięcznie odwiedza ponad 7 800 osób.

Z miesiąca na miesiąc liczby te stale rosną jak inflacja w Zimbabwe czy Wenezueli! 🙂

Roczne statystyki bloga

W roku 2019 blog odnotował ponad 68 400 wejść.

Na bloga w 2019 roku weszło ponad 40 100 osób.

Średni czas spędzony na blogu

Średni czas spędzony na blogu to 4 minuty i 29 sekund, co jest rewelacyjnym wynikiem jak na bloga podróżniczego.

Skąd pochodzą czytelnicy bloga?

Poza Polską, najwięcej wejść blog odnotowuje z Wielkiej Brytanii, Malty, USA, Niemiec, Szwecji, Irlandii, Holandii i Norwegii. Sumarycznie bloga odwiedzono już z aż 111 krajów!

Kim są czytelnicy bloga?

Odbiorcami tego bloga są osoby dorosłe, w większości w wieku studenckim i nie tylko, które interesują się podróżami, odkrywaniem świata i spędzaniem czasu w sposób kreatywny.

Podróżnik, nie turysta, ekspert autostopowania

Dodaj komentarz